İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması

Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İstiklal Marşı'nın Kabulünün 100. Yıl Etkinlikleri Kapsamında İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması düzenliyor.
İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması

  Eyüpsultan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü 2023 Eğitim Vizyonu perspektifiyle öğrencilerimizin edebiyatımıza, düşünce dünyamıza yerli bir yaklaşımla büyük bir katkı sunmak için İlkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarımızda öğrenim gören öğrencilerimizin; Türkçemizi doğru, etkili ve dil kurallarına uygun olarak konuşmaya özendirerek dilimizi güzel ve düzgün kullanma yeteneğini geliştirmek, öğrencilerimize toplum karşısında kendilerini ifade etme becerisini ve özgüvenini kazandırmak,   öğrencilerimizin dilimizin en güzel ifade şekillerinden olan şiir sanatına ilgi duymalarını,  geçmiş ile gelecek arasında tarihi, milli ve manevi köprü kurabilmelerini, vatan, millet, bayrak sevgisi ve saygısını geliştirmek amacıyla İstiklal Marşı'nın Kabulü'nün 100.Yıl Etkinlikleri kapsamında İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması düzenliyor.

 

İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması şartnamesi için tıklayınız.

 

01-03-2021

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.