İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜM ÖZEL OKUL MÜDÜRLERİNE ''COVİD-19'' TEDBİRLERİ TOPLANTISI

Eyüpsultan Kaymakamımız Sayın İhsan Kara başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer ve Şube Müdürümüz Sayın Mustafa Dağ'ın katılımlarıyla Tüm Özel Okul Müdürlerine "Covid-19 Tedbirleri " toplantısı yapıldı.    
TÜM ÖZEL OKUL MÜDÜRLERİNE ''COVİD-19'' TEDBİRLERİ TOPLANTISI

Eyüpsultan Kaymakamımız Sayın İhsan Kara başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer ve Şube Müdürümüz Sayın Mustafa Dağ'ın katılımlarıyla Hacı Osman Torun Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda Tüm Özel Okul Müdürlerine "Covid-19 Tedbirleri " toplantısı yapıldı.

Yapılan toplantıda özel okullarımızın yeni eğitim öğretim yılında pandemi  ve okullarımızın genel sorunları, alması gereken ve alacağı tedbirler hakkında bigilendirme yapıldı. Eyüpsultan  Kaymakamımız  Sayın İhsan Kara ve Eyüpsultan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer bu süreçte tüm özel okulların yaşadığı sorunlar hakkında toplantıya katılan  tüm özel okul yöneticileriyle  istişarede bulundu, onların sorunlarına birlikte çözüm arandı. Toplantı sonunda okulları güvenle hep birlikte açmak için Milli Eğitim Bakanlığımızın ve Bilim Kurulunun almış olduğu önlemlere harfiyen uyulması kararı alınmıştır.

 

 

21-08-202021-08-202021-08-202021-08-202021-08-2020

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.