İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okulum Temiz Belgesi Saha Denetimimleri Devam Ediyor
İlçemizde "Okulum Temiz Belgesi" saha denetimleri devam ediyor.![Okulum Temiz Belgesi Saha Denetimimleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2020_10/23121402_IMG-20201014-WA0007.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığımız ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında " Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonların Önleme İş Birliği Protokolü'' kapsamında tüm okullarımızda "Okulum Temiz Belgesi" saha denetimleri yapılıyor.