Okullararası Voleybol Turnuvası
![Okullararası Voleybol Turnuvası](/meb_iys_dosyalar/2019_03/22214127_IMG-20190322-WA0016.jpg)
Eyüpsultan Millî Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Spor Müdürlüğü ve Eyüpsultan Belediyesi tarafından düzenlenen Okullararası Voleybol Turnuvası sona erdi. Cumhuriyet Ortaokulu´nda oynanan final maçının ardından dereceye giren öğrenciler madalyayla ödüllendirildi. Kupa törenine Eyüpsultan Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mehmet Irmak , Gençlik Spor İlçe Müdürü Selatin Remiz ve İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Lokman İpek katıldı. Son karşılaşmanın ardından, müsabakaların oynandığı Cumhuriyet Ortaokulu Spor Salonu´nda kupa töreni düzenlendi.