İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüze 1 Ton Dezenfektan Bağışı

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzün Koronavirüsle mücadelede yürüttüğü gayretli çalışmalarına esnaf de destek veriyor. 
Müdürlüğümüze 1 Ton Dezenfektan Bağışı

Ülkemizde Koronavirüsle mücadele çalışmaları başladığı günden bu yana, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz de titiz ve etkin çalışmalar yürütülmeye devam ediyor.

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde, gönüllü öğretmenlerimiz tarafından 3D yazıcı ile siperlikli yüz koruyucu maske üretilerek Eyüpsultan devlet hastanesi başta olmak üzere ilçemiz sağlık kuruluşlarına ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Yine geçtiğimiz günlerde, ilçemize günde 100.000 maske üretme kapasiteli tam otomatik ultrasonik cerrahi maske makinesi de kuruldu.

Öte yandan virüs salgını başladığı günden bu yana, Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızın hijyen ve dezenfekte çalışmaları, Eyüpsultan Belediyesi işbirliği ile titizlikle yürütülüyor. 

Vera Temizlik'ten 1 Ton Dezenfektan Bağışı 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Alper Asım Özer'in bizzat takip ettiği ve gayretle yürüttüğü virüsle mücadele çalışmalarına esnaf da destek veriyor. Eyüpsultan esnaflarından Vera Temizlik imalat firması 'Vakit Vefa Vakti' sloganıyla ilçemizdeki okullara 1 ton dezenfektan bağışında bulundu.  Bağış tesliminin yapıldığı anlamlı programa ilçemiz STK'larından TÜGVA, Kızılay, Genç İHH, Genç Ensar ve AGD vakıflarının İlçe başkanları da katılım göstererek destek oldular, ilçemizdeki birlik ve beraberliğe güzel bir örnek oldular.

 

21-05-202021-05-202021-05-202021-05-202021-05-2020

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.