İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Eller Büyük Düşler Tasarım Yarışması Sonuçları

Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Minik Eller Büyük Düşler Tasarım Yarışması sonuçları açıklandı.
Minik Eller Büyük Düşler Tasarım Yarışması Sonuçları

Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimize 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşku ve heyecanını yaşatmak, Atatürk ve bayrak sevgisini aşılayarak farkındalık oluşturmak,bunları yaparken de geleceğimizi kurtarmak, öğrencilerimize güzel bir dünya bırakmak ve çevre bilinci oluşturarak çevreyi korumak için geri dönüşümü mümkün olan malzemeleri kullanarak bir tasarım meydana getirmeyi amaçlayan Minik Eller Büyük Düşler Tasarım Yarışması sonuçları açıklandı.

Minik Eller Büyük Düşler Tasarım Yarışması Sonuçları 

1. Beril Nisa Kahveci / Serdar Aksun İlkokulu 1/G Sınıfı

2.Atakan Karaçorlu / Rami Ortaokulu Anasınıfı B Şubesi 

 3. Rümeysa Ünlü / Emniyettepe İlkokulu 4/E Sınıfı

Yarışmamıza katılan tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.Okul birincisi olarak gönderilen tüm eserler kullanılarak Eyüpsultan Hükümet Konağı binası giriş katında gerekli hazırlık ve planlamalar yapılarak 23 Nisan sabahında sergi açılacaktır. Sergi bir hafta süreyle açık kalacaktır.Pandemi kurallarına uygun bir şekilde sergimizi gezebilirsiniz.

 

22-04-2021

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.