İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Köy Okullarımız Yüz Yüze Eğitime Hazır

Milli Eğitim Bakanlığımızın köy okullarında yüz yüze eğitimin 15 Şubat'ta başlayacağını duyurmasının ardından ilçemize bağlı köy okullarımızda yüz yüze eğitime hazırlık heyecanı yaşanıyor.
Köy Okullarımız Yüz Yüze Eğitime Hazır

15 Şubat'ta köy okullarının yüz yüze eğitime açılması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer köy okullarımızdaki yapılan hazırlıkları yerinde inceledi. Pirinççi köyümüzdeki Pirinççi İlkokulu'nda basına açıklama yapan Sayın Özer şöyle konuştu: "Eyüpsultan'daki tüm okullarımız "Okulum Temiz Belgesini" almış durumda. Okullardaki tüm mesafe, dezenfektan ve aklınıza gelebilecek tüm temizlik işlemleri şu anda detaylı olarak yapılmakta ve biz 15 Şubat'ta ilçemizde dört tane köy okulumuzun ve dört tane de bağımsız anaokulumuzun tam zamanlı olarak eğitimi açıyoruz. Bununla ilgili de Eyüpsultan Belediye'miz tüm okullarımızı ilk önce dezenfekte etti. Şu anda da biz tüm öğretmenlerimiz ve çalışanlarımızla eğitim öğretime hazır hale geldik. Bugün Pirinççi İlkokulu'ndayız öğrencilerimizi bekliyoruz sabırsızlıkla. Kendilerine ufak hediyelerimiz var, akıl zeka oyunları ile oluşan ve onları beklemeye başladık. İnşallah pazartesi günü saat 10:00'da derslerimize başlayacağız" dedi.

Bizler de en kısa sürede tüm eğitim kademelerinde yüz yüze eğitimin başlamasını temenni ediyor, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bir an evvel kavuşmayı diliyoruz.

 

12-02-202112-02-202112-02-202112-02-202112-02-2021

 

 

 

 

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.