İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Süreç İzleme Uygulaması 2022-2023

İstanbul Süreç İzleme Uygulaması 2022-2023

Ölçme değerlendirmede süreç ve sonuç odaklı bütünleşik bir anlayışın ortaya konulabilmesi amacıyla 4. sınıf, ortaokul ve lise öğrencilerimize yönelik İstanbul genelinde Süreç İzleme Uygulaması yapılacaktır. 19-30 Aralık 2022 tarihleri arasında ortaokul grubunda 5, 6, 7, 8. sınıf öğrencilerimize, lise grubunda ise 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerimize beden eğitimi ve spor, görsel sanatlar ve müzik derslerinden Süreç İzleme Uygulaması yüz yüze yapılacaktır.

İlkokul 4. sınıflarda Türkçe, matematik, fen bilimleri ve İngilizce derslerinden, ortaokullarda Türkçe, Matematik fen bilimleri, din kültürü ve ahlak bilgisi, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerinden on beşer sorudan oluşan Süreç İzleme Uygulaması, Eğitim Bilişim Ağı Platformu (EBA) üzerinden İstanbul genelinde 17-18 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Liselerimizde Türk dili ve edebiyatı, matematik, fizik, kimya, biyoloji, din kültürü ve ahlak bilgisi, tarih, coğrafya ve felsefe derslerinden on beşer sorudan oluşan Süreç İzleme Uygulaması, Eğitim Bilişim Ağı Platformu (EBA) üzerinden İstanbul genelinde 24-25 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

 

Süreç İzleme Uygulaması veya "odmplatform.meb.gov.tr" adresine giriş konularında destek almak isteyen okullarımız odm34@meb.gov.tr adresine mail atabilirler.

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.