İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesinin Yarışma Başarısı

Uluslararası Robot Yarışmasının “Mini Sumo” kategorisinde İlçemiz “Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi”  öğretmenleri ve öğrencileri üçüncülük elde etti.
İlçemiz Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesinin Yarışma Başarısı

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK işbirliğinde yapılan Uluslararası Robot Yarışmalarının onuncusu 11-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleştirildi.

Söz konusu yarışmanın “Mini Sumo” kategorisinde İlçemiz “Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi”  öğretmenleri ve öğrencileri Türkiye üçüncüğü elde etti.

 

Özellikle üniversitelerin mekanik ve elektronik bölümünde okuyan öğrenciler ile mesleki ve teknik liselerde okuyan öğrencilerin katıldığı bu yarışmaya katılan tek imam hatip lisesi “Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi”nin başta okul müdürü Rüştü ÖZKER olmak üzere,  öğretmenleri Hamit IŞIK ve Hamza KAYAR ile öğrencileri Yunus KARACA ve Batuhan BOZKURT’u elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

28-09-2016

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.