İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ZELİHA YILDIZ'IN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Zeliha Yıldız, 2023-2024 Yılı Eğitim-Öğretim Yılı I. döneminin sona ermesi vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ZELİHA YILDIZ'IN YARIYIL TATİLİ MESAJI

"Göz Aydınlığı Sevgili Öğrencilerimiz,

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 1.Dönemini başarılı, verimli ve huzurlu şekilde geride bırakıyoruz. Her çocuğun yolculuğunun kendine özgü olduğunun bilinciyle, süreç odaklı öğrenme ortamlarının desteklendiği, öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanısıra sosyal farkındalıklarını artırmayı, geçmişten geleceğe kültürel zenginliklerimizi keşfetmelerini önemseyen maarif anlayışımızla okullarımızda başarılı çalışmaların yürütüldüğü bir dönemi tamamladık.

Bakanlığımız sizler için yarıyıl tatilinde de dinlenme, eğlenme ve öğrenme dengesini kurmanıza yardımcı olacak, sizlerin sosyal ve duygusal gelişimine katkı sağlayacak etkileşimli dijital rehber kitaplar hazırladı. Bu etkinliklerle, dinlenirken öğrenecek, teknolojiden de kopmadan, ailenizle ve sevdiklerinizle de kurduğunuz bağı pekiştirebileceksiniz.

Yarınlarımızın Teminatı Kıymetli Öğrencilerimiz,

Unutmayın ki hayal edebildiğiniz her şey gerçektir. Hayal kurmaktan vazgeçmeyin. Yarıyıl tatilinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenizi, şehrimizin tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmenizi, bol bol kitap okumanızı, çevrenizi ve dünyayı araştırmanızı tavsiye ediyorum. Sizleri yeni eğitim-öğretim döneminde dinlenmiş ve kendi potansiyelini keşfetmeye hazır bir şekilde görmeyi diliyoruz.

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının ilk yarısını tamamlarken; yöneticilerimiz başta olmak üzere, evlatlarımızın erdem sahibi, üreten, araştıran, keşfeden, özgüven sahibi bireyler olarak yetişmeleri için gayret ve özveriyle çalışan tüm değerli meslektaşlarıma ve vermiş oldukları desteklerden ötürü kıymetli velilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Hepinize iyi tatiller diliyorum."

 

Zeliha Yıldız  

İlçe Milli Eğitim Müdürü

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.