İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İkinci Dönem Mesajı
Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı ikinci döneminin başlaması vesilesiyle bir mesaj yayımladı.![İkinci Dönem Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2021_02/15094637_IMG_9815.jpg)
2020- 2021 Eğitim Öğretim Yılının İkinci Dönemi tüm öğrenci, öğretmen, idareci ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor sağlık, huzur ve sevgiyle kavuşmayı diliyorum.
Alper Asım Özer
Eyüpsultan İlçe Milli Eitim Müdürü