İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜM RESMİ OKUL MÜDÜRLERİNE ''COVİD-19'' TEDBİRLERİ TOPLANTISI

Eyüpsultan Kaymakamımız Sayın İhsan Kara başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer'in katılımlarıyla Tüm Resmi Okul Müdürlerine "Covid-19 Tedbirleri " toplantısı yapıldı.    
TÜM RESMİ OKUL MÜDÜRLERİNE ''COVİD-19'' TEDBİRLERİ TOPLANTISI

Eyüpsultan Kaymakamımız Sayın İhsan Kara başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer'in katılımlarıyla Hacı Osman Torun Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda Resmi Okul Müdürlerine "Covid-19 Tedbirleri " ve okullarımızın ihtiyaçları doğrultusunda  toplantı yapıldı.

Toplantıda okullarımızın yeni eğitim öğretim yılında pandemi  ve okullarımızın genel sorunları, alması gereken ve alacağı tedbirler hakkında bigilendirme yapıldı. Eyüpsultan  Kaymakamımız  Sayın İhsan Kara ve Eyüpsultan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer bu süreçte tüm  okullarımızın yaşadığı sorunlar hakkında toplantıya katılan  tüm idarecilerle  istişarede bulundu, okullarımızın  sorunlarına birlikte çözüm arandı.

Toplantıda tüm okullarımızın boya, badana, tamir, tadilat ihtiyaçlarının en kısa zamanda çözüleceği belirtildi.Çalışmaların çoğu okulda bittiği kalan okullarımızında en kısa zamanda biteceği söylendi.

Toplantıda idarecilerimizin veliler ile istişare halinde olması onları  güler yüzle karşılaması vurgulanmıştır. Özellikle kayıt döneminde velilerin okul endişelerinin giderilmesi için idarecilere büyük sorumluluklar düştüğü hatırlatıldı.

Toplantı sonunda okulları güvenle hep birlikte açmak için Milli Eğitim Bakanlığımızın ve Bilim Kurulunun almış olduğu önlemlere harfiyen uyulması kararı alınmıştır.

Yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olması dileği İlçe Kaymakamımız Sayın İhsan Kara ve  ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer tarafından dile getirildi.

 

25-08-202025-08-202025-08-202025-08-202025-08-2020

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.