Bahariye Mevlevihanesi' nde Özel Kurslar Açılıyor
Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer Bahariye Mevlevihanesi'ni ziyaret etti.![Bahariye Mevlevihanesi' nde Özel Kurslar Açılıyor](/meb_iys_dosyalar/2020_06/24150816_IMG-20200624-WA0018.jpg)
Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer ilçemizde bulunan Bahariye Mevlevihanesini ziyaret etti. Ziyarette İnsan Medeniyet Hareketi Genel Sekreteri Sayın Mehmet Bulayır ile görüştü . Bahariye de yer alan Bahariye Sanat Atölyeleri hakkında detaylı bilgi aldı. 2020 eylül ayı itibariyle Eyüpsultan Halk Eğitim Merkezi ile işbiliği içerisinde Bahariye Mevlevihanesi'nde öğrencilerimize , öğretmenlerimize,vatandaşlarımıza yönelik tezhip, hat, ney, tambur, minyatür,ud vb. kursların açılması yönünde görüş alışverişinde bulunuldu.
Bahariye Mevlevihanesi'nde yer alan Bahariye Sanat Atolyeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.