İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gümüşsuyu İlkokulu Ebru Atölyesi
![Gümüşsuyu İlkokulu Ebru Atölyesi](/meb_iys_dosyalar/2019_05/08112627_IMG-20190508-WA0017.jpg)
Gümüşsuyu İlkokulu´nda Sanatsal Tasarım Atölye Çalışmaları kapsamında Ebru Sanatı Atölyesi çalışmaları başlatılmıştır. Sanat atölyemizde her salı günü 1. ve 2. sınıf öğrencilerimize 11:10-12:40, 3. ve 4. sınıf öğrencilerimize 14:00-15:00 saatleri arasında Ebru dersleri verilmektedir. Sanat atölyemizde Ebru Kursumuz sayesinde öğrencilerimiz keyifli bir zaman geçirerek Ebru sanatımızı öğreniyorlar.