İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Temel Elektronik ve Robotik Kodlama Kursu
İlçemizde Harezmi Eğitim Modeli kapsamında 14-18 Ocak tarihleri arasında “Temel Elektronik ve Robotik Kodlama" kursu açıldı.![Temel Elektronik ve Robotik Kodlama Kursu](/meb_iys_dosyalar/2019_01/18230534_IMG-20190118-WA0024.jpg)
İlçemizde Harezmi Eğitim Modeli kapsamında 14-18 Ocak tarihleri arasında Mareşal Fevzi Çakmak Çok Programlı Anadolu Lisesinde Ahmet Durak eğitmenliğinde "Temel Elektronik ve Robotik Kodlama" kursu açıldı. Kurs faaliyetlerini Şube Müdürü Mustafa Somuncu yerinde inceledi.