İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sanatla Hayatı Yakala Projesi

 Halit Derviş İbrahim İlkokulu sanatla hayatı yakala eTwinning projesi kapsamında hem eğlenerek hem de sanatsal yeteneklerini geliştirerek müfredat konularını öğreniyor.
 Sanatla Hayatı Yakala Projesi

İlçemiz okullarından Halit Derviş İbrahim İlkokulu Romanya'dan bir okulla ortaklaşa yapılan "Sanatla Hayatı Yakala" projesi kapsamında bir sergi çalışması yaptı. Okul müdürü Mustafa Çolak, Hesna Özdemir ve Öznur Parlaz Öğretmenlerimizin  koordinasyonunda devam eden projede evlerimizde, okullarımızda, yaşadığımız her alanda küçük değişimler ile dünyamızı daha yaşanabilir bir hale getirebilmenin örnekleri gözler önüne serilmesi amaçlandı.Bu bağlamda "Sanatla Hayatı Yakala" eTwinning Projesi okul alanlarında, doğada su döngüsü ile ilgili yaptıkları kolaj, hikaye, origami, resim ve şekillendirme çalışmalarından oluşan sergi konukların beğeni ve ilgisine sunuldu.

 "Sanatla Hayatı Yakala" eTwinning Projesi kapsamında gösterdikleri çalışmlardan ötürü idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ,velilerimize ,emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

27-06-2022

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.