İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer LGS sınavına  girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı. 
LGS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer LGS sınavına  girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı. Mesajında şunları söyledi :

Sevgili Öğrenciler;

Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan bir süreçte gerek yüz yüze gerek uzaktan eğitim ile hedeflerinize ulaşmak için azimle, kararlılıkla,  yılmadan çalıştınız. Artık sıra emeklerinizin ve çabalarınızın yüz güldüren sonuçlarını almaya geldi. Sizlerin her zaman destekçisi olan velilerimiz ve özveriyle çalışan öğretmenlerimiz ile hep birlikte aydınlık yarınlarınızın mutlu müjdelerini almak üzere bekliyor olacağız.

Gayret etmek, çalışmak ,kendine güven duymak her zaman en büyük pusulanız olsun. Yaptığınız her çalışma geleceğinizi inşa etmek üzere üst üste konmuş  bir tuğla gibidir. Bu açıdan hepinizin  her bir emeği sizin kazancınız olacaktır. Sadece kendi geleceğiniz değil ülkenin geleceği de size emanettir. Siz sınav öncesinde bizim için ne kadar kıymetliyseniz sınav sonrasında da kıymetiniz değişmeyecek bu vatan için açacak çeşit çeşit çiçekten biri olacaksınız.

Bakanlığımız rehberliğinde , güven içinde ve gönül rahatlığıyla sınavınızı gerçekleştirmeniz için  gereken tüm tedbirleri aldık. Sınavda görev yapacak tüm öğretmen ve görevlilerimize kolaylıklar diliyorum. 

Başarı sizinle olsun ...

 

ALPER ASIM ÖZER

EYÜPSULTAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.