İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nişantaşı Üniversitesi ile Eğitimde İş Birliği Protokolü

Eyüpsultan Kaymakamlığı, Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Nişantaşı Üniversitesi arasında eğitimde ş birliği protokolü imzalandı.
Nişantaşı Üniversitesi ile Eğitimde İş Birliği Protokolü

Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu kapsamda Eyüpsultan Kaymakamlığı, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Nişantaşı Üniversitesi arasında eğitim iş birliği protokolü imzalandı. Eyüpsultan Kaymakamlığı'ndaki imza törenine Eyüpsultan Kaymakamı Sayın İhsan Kara, Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer, Nişantaşı Üniversitesi Genel Sekreteri Sayın Ahmet Süngeriçlioğlu katıldı.

Eğitime katkı sağlamaya vurgu yapan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer iş birliği protokolün önemli olduğunu belirterek, böylesi anlamlı bir çalışmaya katkı sunan herkese teşekkür etti.  

Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, taraflarca uygun görülen tüm alanlarda, planlı çalışmalar yürüterek, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini arttırmak; eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle arttırılması ve ailelerin sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması noktasında, taraflar arasında iş birliği ve koordinasyonu sağlamayı amaçlayan Nişantaşı Üniversitesi ile yaptığımız bu protokolünün ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.

 

02-04-202102-04-202102-04-202102-04-202102-04-2021

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.