2.Dönem Müdürler Toplantısı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer başkanlığında resmi özel tüm okul müdürleri ile 2.dönem müdürler toplantısı yapıldı.![2.Dönem Müdürler Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2021_02/24172158_20210224_172134.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer başkanlığında tüm özel resmi okul müdürleri ile Hacı Osman Torun Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının 2.Dönemi Müdürler Toplantısı Yapıldı.Toplantıda 1.dönem eğirim öğretim çalışmları,yüz yüze ve uzaktan eğitim çalışmaları,yüz yüze eğitime geçişte dikkat edilecek hususlar, Hayat Boyu Öğrenme çalışmları,Lgs-Yks çalışmları,DYK kusları,Okul Sağlığı korunması ve geliştirilmesi, projeler,yarışmalar, okulların perdiyodik bakım ve onarım işleri okullarda sağlık risklerinin yönetim programı,sosyal medya ve internet siteleri vb.konular üzerinde önemle duruldu.