İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÖKTÜRK'TE OKUL TEMEL ATMA TÖRENİ HEYECANI

GÖKTÜRK'TE OKUL TEMEL ATMA TÖRENİ HEYECANI

Bir toplumun gelişmişlik seviyesinin en önemli göstergesi eğitime verdiği yatırımlarda görülmektedir. Eğitime yapacağımız her katkı kadim medeniyetimizde bir yapı taşı olarak gelecekteki yerini alacaktır. Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Türkiye Cumhuriyeti'nin muasır medeniyetler seviyesine ulaşma  gayesine ulaşması için çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir. Bu çalışmaların bir neticesi bugün bir yapıta daha dönüşmekte ve milletimize armağan edilmektedir.

Eğitime verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak bugün temellerini attığımız okulumuz Göktürk bölgesinin ilkokul ihtiyacına kalıcı bir çözüm sağlayacaktır. Çocuklarımızın daha iyi eğitim almasını sağlamak ve geleceklerini aydınlatmak; milletimizin ve devletimizin gücünü, birliğini, refahını arttırmak amacıyla bugün İstanbul Valiliği, Eyüpsultan Kaymakamlığı ve Eyüpsultan Belediyesi'nin destekleri  ile TMSF'nin sponsorluğunda okulumuzun temeli atıldı.

32 derslikli okul binamız içerisinde; laboratuvar, spor salonu, bilişim odası ve modern çağın gerektirdiği her türlü donanımı bulunduracaktır. Teknolojinin her türlü imkanını bünyesinde barındıracak okulumuz milletimizin hizmetine en kısa zamanda sunulacaktır.

Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak açılacak okulumuz güçlü Türkiye'mizin  istikbalinde öğrencilerimizin sosyalleşmesine her zaman cesaret, umut ve öncülük yapacağına inanmaktayız. Okulumuz donanımlı yapısıyla kültürümüze bağlı olarak modern çağda yerini alacak nice öğrencilerin yetiştirilmesine büyük katkı sağlayacaktır. Bu vesileyle temeli atılan okulumuzun ilçemize, milletimize ve devletimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

22-12-202022-12-202022-12-202022-12-202022-12-202022-12-202022-12-202022-12-2020

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.