İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Güçlendirilmesi Projesi Çalıştayı
![İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Güçlendirilmesi Projesi Çalıştayı](/meb_iys_dosyalar/2021_10/22140501_IMG-20211021-WA0015.jpg)
İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Güçlendirilmesi Projesi 3. Aşama Eyüpsultan Tecrübe Paylaşımı Çalıştayı; Eyüpsultan Kaymakamımız Sayın İhsan Kara başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer'in ve ilgili paydaşların katılımlarıyla İstanbul Conrad Otel'de gerçekleştirildi.