İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hatırlanmak Güzeldir Etkinliği

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmî/özel eğitim kurumlarında görev yapan tüm öğretmenlerimiz "Hatırlanmak Güzeldir" etkinliğine başvurabilecek.
Hatırlanmak Güzeldir Etkinliği

Öğretmenevlerini İyileştirme ve Hizmet Kalitesini Artırma Komisyonu ve Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi iş birliğinde "Hatırlanmak Güzeldir" adıyla planlanan etkinlik; başvuru yapan öğretmenlerimiz arasından her ay çekilişle belirlenecek 13 talihlinin, 13 öğretmenevimizde sürpriz hediyelerin verileceği ve yakınlarıyla birlikte (toplam 4 kişi) katılabileceği kutlama programlarına davet edilmesiyle gerçekleştirilecek.

Etkinlikle; öğretmenlerimizin, öğretmenevlerinde verilen hizmetlerden haberdar olmaları, gelişen ve çeşitlenen hizmet olanaklarının tanınırlığının sağlanması, öğretmenlerimizde kurumsal aidiyet duygusunun geliştirilmesi artırılması amaçlanıyor. 

Etkinlikle İlgili Ayrıntılar

Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmî/özel eğitim kurumlarında görev yapan tüm öğretmenlerimiz başvurabilecek. Başvuru formuna https://forms.gle/H2xz7Jkk8tx7efZE8 adresinden erişilebiliyor.

Başvurular her ayın son gününe kadar takip eden ayda doğan öğretmenler tarafından yapılacak. Örneğin Ağustos ayı süresince, Eylül ayında doğan öğretmenlerimizin başvuruları; Eylül ayı süresince, Ekim ayında doğan öğretmenlerimizin başvuruları alınacak.

Etkinlik sıralı bir düzen içerisinde ay ay ilerleyecek ve 12 ay boyunca devam edecek ve her ay yeni başvuru formu oluşturulacak.

Çekilişler 13 asil/13 yedek talihliyi belirleyecek şekilde her ayın ilk haftasında gerçekleştirilecek ve proje sosyal medya hesabından canlı yayımlanacak.

Çekiliş videosu ve kazananlar listesi istanbulogretmenevleri.com web sayfasında erişime açık olacak.

Talihliler kutlama programının gerçekleşeceği öğretmenevini, çekiliş sırasına göre seçme hakkına sahipler. Örneğin ilk sırada çekilen öğretmenimiz 13 öğretmenevinden, ikinci sırada çekilen öğretmenimiz kalan 12 öğretmenevinden istediğini seçebilecek. Son çekilen öğretmenimiz son kalan öğretmenevi ile eşleştirilecek.

Kazanılan kutlama programı hakkı, çekilişin yapıldığı (talihlinin doğduğu) ayda kullanılabilecek, başka bir aya devredilemeyecek.

Talihli öğretmenlerimiz kendileri için hazırlanmış özel masada (alanda), sürpriz hediyeler eşliğinde ağırlanacak. Etkinlikle ilgili iletişim bilgileri şöyle:

E-mail:istanbulogretmenevleri@gmail.com

Web: istanbulogretmenevleri.com

Telefon: 0 535 821 53 19

   

 

05-08-2021

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.