İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Geleceğe Nefes
![Geleceğe Nefes](/meb_iys_dosyalar/2022_11/12110444_IMG_9091.jpg)
İstanbul Valimiz Sayın Ali Yerlikaya'nın teşrifleriyle, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü'nde "Geleceğe Nefes"olacak 20 bin fidan dikildi. "Geleceğe Nefes" Fidan Dikim Etkinliğine İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı , Kaymakamımız Sayın İhsan Kara , İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer, Okul Yöneticilerimiz, Öğretmen ve Öğrencilerimiz katıldı. Her fidan geleceğimize ve dünyamıza nefes olsun 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü Kutlu Olsun