Eyüpsultan'da Temel Seviye AB Erasmus + Proje Hazırlama Eğitimi
![Eyüpsultan'da Temel Seviye AB Erasmus + Proje Hazırlama Eğitimi](/meb_iys_dosyalar/2020_12/27141023_IMG-20201222-WA0004.jpg)
Eyüpsultan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak ilçemizde görev yapmakta olan öğretmen ve idarecilere 22-25 Aralık 2020 tarihleri arasında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları kapsamında Erasmus+ proje hazırlama eğitimleri verildi. Eğitim kapsamında Erasmus+ Ana Eylem 1 (KA1) ve Ana Eylem 2 (KA2) programları hakkında temel bilgilendirme eğitimleri yapıldı. 4 gün süren eğitimlere ilçemizde görev yapan 80 öğretmen ve idarecimiz katıldı.Değerli eğitimcimiz Abdullah Murat Uğur başta olmak üzere katılım gösteren, katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederiz.