İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eyüpsultan Öğretmeniyle Güzel

Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında ayın fotoğrafı, ayın hobisi ve ayın yeteneği etkinlikleri başvuruları başladı.
Eyüpsultan Öğretmeniyle Güzel

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün uhdesinde yürütülen Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında öğretmenlerimizin yeteneklerinin, hobilerinin ve çektikleri foroğrafların sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılmasını içeren etkinlikler; ilham verici ve kişisel gelişimi teşvik edici nitelikte olması ile bakımından anlamlıdır.

 

          EYÜPSULTAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ "ÖĞRETMENİYLE GÜZEL İSTANBUL" PROJESi

 AYIN FOTOĞRAFLARI, AYIN YETENEĞİ, AYIN HOBİSi

ŞARTNAMESİ

Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında öğretmenlerimizin yeteneklerinin, hobilerinin ve çektikleri fotoğrafların sosyal medya hesaplarından paylaşılmasını içeren bu etkinlik; ilham verici ve kişisel gelişimi teşvik edici nitelikte olması sebebiyle anlamlıdır. Etkinliklerimiz Ocak ayı itibariyle başlayacak ve temmuz ayında sona erecektir. Paylaşımlar ilçe sosyal medya hesaplarından yapılacaktır.

1)  AYIN FOTOĞRAFLARI

Her ayı son günü mesai bitimine kadar etkinliğe katılım sağlamak istediğiniz fotoğrafı ad-soyad ve okul ismi belirterek " ogieyupsultan@gmail.com" adresine göndermeniz gerekmektedir.  Katılımcı öğretmenlerimizin fotoğraflarından seçici kurul tarafından 3 fotoğraf seçilecek ve takip eden ayın ilk haftasında sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacaktır. Yarışmaya katılım öğretmenlerimiz ile sınırlıdır.

 2)  AYIN YETENEĞİ

 Her ayın son günü mesai bitimine kadar öğretmenlerimizin şarkı, şiir, enstrüman, resim, güzel sanatla, sahne sanatları, sportif ve koordinatif beceri videoları ( videolarımızın süresi 3 dk yı geçmeyecek ve yatay şekilde çekilecektir.)  " ogieyupsultan@gmail.com adresine ad soyad ve okul ismi belirterek göndermesi gerekmektedir. Seçici kurul tarafından belirlenecek 1 video takiben ayın ilk haftasında ilçe sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır.

3)AYIN HOBİSİ

Öğretmenlerimizin her ayın son günü mesai bitimine kadar hobilerini anlatan bir sayfayı geçmeyecek şekilde Word belgesi ile hobisini anlatması ve fotoğraf ve video ile desteklemesi ve  "ogieyupsultan@gmail.com" adresine ad soyad ve okul ismi belirterek göndermesi beklenmektedir. Seçici kurul tarafından seçilen 1 hobi takip eden ayın ilk haftasında sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.  Fotoğraf ya da video yatay şekilde ve uygun pozisyonda çekilmelidir.

 

19-01-2021

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.