İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eyüpsultan Öğretmen Akademileri Başlıyor

Eyüpsultan Öğretmen Akedemileri Projesi ile ilçemizde görev yapmakta olan geleceğimizin teminatçısı fedakar öğretmenlerimizin  sportif, kültürel, sanatsal ve kişisel becerilerini artırılması hedeflenmektedir. Bu amaç doğrultusunda yapılan etkinliklere Eyüpsultan ilçesinde görev yapan tüm öğretmenlerimiz katılabilir.
Eyüpsultan Öğretmen Akademileri Başlıyor

Eyüpsultan Öğretmen Akademileri Şubat ayında üç farklı etkinlik ile öğretmenlerimizle Eyüpsultan Belediye'sinin desteğiyle faliyetlerine başlayacaktır.

 

OKÇULUK EĞİTİMİ

Okçuluk eğitimi almak isteyen öğretmenlerimizin en geç 08.02.2021 tarihine kadar Google form üzerinden kayıt yapması gerekmektedir. Google form üzerindeki kayıt için okullarımıza link atılacaktır. Öğretmenlerimiz okullarımızdaki idarecilerden linki temin edebilir.

Etkinlik Tarihi     : 10 Şubat 2021

Etkinlik Saati      : 10.00-16.00

Etkinlik Yeri        : Alibeyköy Osmanlı Parkı

 

AYAK TENİSİ TURNUVASI

Ayak tenisi turnuvasına katılım 3+1 kişiyle sağlanacaktır. Takımlarını oluşturacak öğretmenlerimizin en geç 08.02.2021 tarihine kadar Google form üzerinden kayıt yapması gerekmektedir. Google form üzerindeki kayıt için okullarımıza link atılacaktır. Öğretmenlerimiz okullarımızdaki idarecilerden linki temin edebilir.

Ayak Tenisi Turnuvasında müsabakalar iki seti kazanan takımın bir üst tura çıkması şeklinde olacaktır. Her sette 15 sayı alan takım bir set sayısı kazanacaktır.

Etkinlik Tarihi     : 11 Şubat 2021

Etkinlik Saati      : 10.00-16.00

Etkinlik Yeri        : Alibeyköy Osmanlı Parkı

 

VÜCUT YAĞ ENDEKSİ ÖLÇÜMÜ ve DİYETİSYEN HİZMETİ

Eyüpsultan ilçesinde görev yapan öğretmenlerimizin 8-12 Şubat 2021 tarihleri arasında öğretmen kimlik kartı ve HES kodu ile Alibeyköy Osmanlı Parkı içerisinde yer alan spor kompleksine başvurmaları gerekmektedir. Kadın öğretmenlerimizin Pazartesi, Çarşamba veya Cuma günleri; Erkek öğretmenlerimizin Salı veya Perşembe günleri başvurmaları gerekmektedir. Vücut Yağ Endeksi ölçümü aynı gün içerisinde öğretmenlerimize yapılacaktır. Ölçüm sonucunda diyetisyenler öğretmenlerimizle irtibata geçecek ve öğretmenlerimizi yönlendirecektir.

06-02-2021

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.