Eyüp Kaymakamlığı Gönülden Gönüle Müzik Topluluğu
İlçemiz öğretmen ve öğrencilerinden oluşan "Eyüp Kaymakamlığı Gönülden Gönüle Müzik Topluluğu" konseri gerçekleştirildi.![Eyüp Kaymakamlığı Gönülden Gönüle Müzik Topluluğu](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_07151905_seta2.png)
İlçemiz öğretmen ve öğrencilerinden oluşan "Eyüp Kaymakamlığı Gönülden Gönüle Müzik Topluluğu" konseri gerçekleştirildi.
Kaymakamlığımızın Eyüp İlçesinin gelişmesi ve güzelleşmesine katkı sağlayan işadamı ve hayırseverlere plaket taktimi için SETA´da düzenlenen tören, koronun konseriyle coşku dolu bir şölene dönüştü.
On öğretmen ve elli öğrenciden oluşan, içerisinde enstrümanist, halk oyunları ekibi, korist ve solistlerin bulunduğu koro, misafirlere; Türkçe, Kürtçe, Arapça, Boşnakça, Arnavutça, Gürcüce dillerinde söyledikleri parçalarla seksen dakikalık performans sergiledi.
Konser, misafirlerden büyük beğeni topladı.