İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ Yeni Dönem Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı
Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Proje Uzmanı A. Murat Uğur tarafından öğretmenlerimize Erasmus+ Yeni Dönem Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı yapılacaktır.![Erasmus+ Yeni Dönem Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2021_04/21151146_IMG_20210421_145854_230.jpg)
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları (Erasmus+) 2021-2027 hibe programlarının tanıtımı ve proje başvuru süreçleri hakkında ilçemizde görev yapmakta olan öğretmenlerimize yönelik çevrim içi eğitim programı düzenlenecektir. İlçemizde kurumları adına Erasmus+ (KA1 ve KA2) programları alanında proje başvurusu yapmak isteyen öğretmenlerimizin okullarımıza gönderdiğimiz formdaki istenen bilgileri doldurması gerekmektedir.