İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
E-Twinning
![E-Twinning](/meb_iys_dosyalar/2020_01/28105738_EYUPSULTAN_YLCE_MYLLI_EYYTYM_MUDURLUYU_1.jpg)
İlçemiz Şehit Murat Taş Ortaokulu İngilizce öğretmenlerinden Ayçin Derman Hayta ve öğrecilerinin 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca yürüttükleri "Let's Celebrate the Earth Day Together" isimli, e Twinning projeleri Ulusal Destek Servisi tarafından Avrupa Kalite Etiketine layık görülmüştür. Bu ödülle birlikte okulumuz "e Twinning Okulu" olma adaylığı kazanmıştır.
Projenin detaylarına ulaşmak için tıklayınız.