İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dünya 5´ten Büyüktür Karikatür Yarışması
Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Öğütcü, "Dünya 5´ten Büyüktür" Karikatür Yarışması Ödül Törenine katıldı.![Dünya 5´ten Büyüktür Karikatür Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2019_03/21140934_karikatur-yarismasi.jpg)
Eyüpsultan Belediyesi tarafından İstanbul genelindeki tüm resmi-özel ortaokul ve liseler arasında yapılan "Dünya 5´ten Büyüktür" Karikatür Yarışmasının Ödül Töreni 20 Mart 2019 Çarşamba günü Bahariye Mevlevihanesinde gerçekleştirildi. Törende ilçemiz okulları birincilik, ikincilik, üçüncülük ve mansiyon ödülleri alanlarından 6 kategoride ödül alarak "En Çok Ödül Alan İlçe" ünvanını kazandı. Başarılı olan tüm öğrencilerimizi ve okullarımızı tebrik ediyoruz.