İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Koşusu
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Koşusu gerçekleştirildi.![Cumhuriyet Koşusu](/meb_iys_dosyalar/2021_10/26133716_IMG_20211026_115225_764.jpg)
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında öğrencilerimizin katılımlarıyla 25 Ekim Pazartesi günü saat 10:00'da Kemerburgaz Kurtkemeri'nde Cumhuriyet Koşusu gerçekleştirildi.
Katılım gösteren öğrencilerimize, emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize, katıkıda bulunan Eyüpsultan Belediyemize ve koşu yarışmamızı organize eden Beden Eğitimi Öğretmenimiz Figen Demir'e çok teşekkür ederiz.