İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

"Yüz yıllar yaşa 23 Nisan!" 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

  Eyüpsultan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Alper Asım Özer, TBMM'nin açılışının 100. yıldönümü vile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı:  

"Eyüpsultan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 100.yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

 100 yıl önce bugün, 23 Nisan 1920'de egemenliğe giden yolda atılan en önemli adımlardan biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisimiz kurulmuştur. Gelecek nesillere olan sevgi ve güvenin bir teminatı olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk bu günü çocuklara armağan etmiştir.  

 Bu bayram gününde Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, I. Meclisimizi kuran değerli kahramanlarımızı, Kurtuluş Savaşı'da emeği geçen tüm kahramanlarımızı ve şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 100.yılını ve  geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum."

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Alper Asım Özer'in mesajını izlemek için tıklayınız.

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.