İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Sayın Özer, TBMM'nin açılışının 101. Yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı bayramın asıl sahibi olan çocuklar için bir mesaj yayınlayarak kutladı. Mesajında şunları söyledi:

''Gözümüzün Nuru Sevgili Çocuklar. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün sizlere armağan ettiği bu güzel günde sizlerle göz göze olamasakta bizler biliyoruz ki gönüllerimiz bir, sevinçlerimiz bir, gururumuz, hayallerimiz bir... En az sizler kadar heyecanlı ve mutluyuz. Kalplerinizdeki bayram coşkusu evlerinizden sevgiyle yayılarak tüm Dünya'ya umut olsun. Sizleri çok seviyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Mutlu Olsun.''

 

Tüm Çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

 

22-04-2021

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.