İSTANBUL
EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı I.Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı
![2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı I.Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/23163925_IMG-20230123-WA0016.jpg)
2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı I.Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer başkanlığında, Şube Müdürlerimiz ile resmi/özel kurum müdürlerimizin katılımı ile 23/01/2023 Pazartesi günü Hacı Osman Torun Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirildi.