İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 83. yıl dönümünde Eyüpsultan Hükümet Konağı'nda gerçekleştirilen törenle, saygı ve minnetle anıldı.

Çelenk Sunma Töreninin akabinde 10 Kasım Atatürk'ü Anma İlçe Programı Alibeyköy Anadolu Lİsesi'nde yapıldı. Hazırlanan anma programına Eyüpsulltan Kaymakamı Sayın İhsan Kara, İlçe Milli Eğiitm Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer,ilçe erkanının yanı sıra, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan programda  Alibeköy Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri hazırladıkları çalışmları sundular. 

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ebediyete intikalinin 83. yılı münasebetiyle düzenlenen programın sonunda İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Alper Asım Özer; "Günün anlam ve ruhuna uygun bir performans ortaya koyarak güzel bir program icra eden  kıymetli idarecilerimize , öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sevgi,saygı ve rahmetle anıyoruz...

 
İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.