İSTANBUL EYÜPSULTAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları - 2021-2022

Ücretli  Öğretmenlik Başvuruları - 2021-2022

Öğretmen ihtiyacı kadrolu öğretmenlerle karşılanamayan İlçemiz okullarında 2021-2022 Eğitim- Öğretim yılında ücretli öğretmenlik yapmak isteyenler, başvurularını Müdürlüğümüz web sitesi üzerinden yapabilirler.

Buna göre;

Başvuru işlemleri https://eyupsultan.meb.gov.tr/ogretmen/   adresinden elektronik olarak yapılacaktır. 

(Uyarı: Adres arama çubuğuna https://eyupsultan.meb.gov.tr/ogretmen/  adresini kopyalayarak kayıt işlemini gerçekleştiriniz! Başında https:// olmadığı zaman sayfa açılmamaktadır.)

Başvuru esnasında fotoğraf eklenmesi gerekmektedir.

Müdürlüğümüze gelerek, başvuru formu doldurmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Mevzuat gereği, 65 yaş ve üstü kişilere ücretli öğretmenlik görevi verilememektedir.

Başvurusu olumlu olarak değerlendirilerek okullarımızda görevlendirilecek olan adaylardan; nüfus cüzdanı, diploma asılları ve fotokopileri ile sabıka kaydı istenecektir.

Web Sitemiz  üzerinden başvuru yapan adayların ayrıca e-devlet üzerinden girebilecekleri branşlara ayrı ayrı başvuru yapmaları gerekmektedir.

NOT: Eski başvurular silinmiş olup tüm adayların sistem üzerinden tekrardan başvuru yapması gerekmetedir.(ilgili başvurular yalnızca site üzerinden yapılacaktır.)

 

ÖNEMLİ: Başvuru yapan adaylar sisteme kullanıcı adı olarak T.C. kimlik numaralarını ve şifrelerini yazarak giriş yazabilirler.

İslambey Mh. Hz.Halit Bulvarı Eyüpsultan Hükümet Konağı B Blok 2.Kat Eyüpsultan/İstanbul - (212) 497 27 27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.